TB Mega Menu (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: Menu Title
da: Menutitel

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Style
da: Typografi

en: Blocks
da: Blokke

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: Add row
da: Tilføj række

en: Config
da: Konfigurér

en: Justify
da: Justeret

en: Select Block
da: Vælg blok

en: Edit links
da: Redigér links

en: Always show submenu
da: Vis altid undermenu
