TB Mega Menu (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Blocks
fil: Mga tipak
