TB Mega Menu (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Reiniciar

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Centrar

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Predefinido

en: Icon
pt: Ícone

en: Menu Title
pt: Título do Menu

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Style
pt: Estilo

en: Blocks
pt: Blocos

en: Justify
pt: Justificado
