TB Mega Menu (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Style
bs: Stil

en: Blocks
bs: Blokovi
