TB Mega Menu (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Menu Title
cs: Název menu

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Style
cs: Styl

en: Blocks
cs: Bloky

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku
