The Better Mega Menu (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: Menu Name
id: Nama Menu

en: Alignment
id: Perataan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Style
id: Gaya

en: Blocks
id: Blok

en: Request
id: Permintaan

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Black
id: Hitam

en: Add row
id: Tambah baris

en: Justify
id: Rata kanan kiri
