TB Mega Menu (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Slide
jv: Geser

en: Blocks
jv: Blok
