TB Mega Menu (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
