TB Mega Menu (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra
