TB Mega Menu (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд
