TB Mega Menu (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Blocks
ne: ब्लक
