The Better Mega Menu (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
