TB Mega Menu (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu Name
ja: メニュー名

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Slide
ja: スライド

en: Style
ja: スタイル

en: Blocks
ja: ブロック

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Animation
ja: アニメーション

en: Black
ja: ブラック

en: Add row
ja: 行の追加

en: Zoom
ja: ズーム

en: Config
ja: 設定

en: Justify
ja: 正当化する
