TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: Menu Name
ca: Nom del menú

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Blocks
ca: Blocs

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Config
ca: Configuració

en: Justify
ca: Justifica
