The Better Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Animation
gl: Animación

en: Black
gl: Negro

en: Config
gl: Configuración

en: Justify
gl: Xustificado
