TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Blue
ka: ლური
