TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
