TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Menu Title
pl: Tytuł elementu menu

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: Blocks
pl: Bloki

en: Request
pl: Żądanie

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Animation
pl: Animacja

en: Black
pl: Czarny

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Elastic
pl: Elastyczny
