TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: Menu Title
ru: Заголовок меню

en: Menu Name
ru: Название меню

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Slide
ru: Слайд

en: Style
ru: Стиль

en: Blocks
ru: Блоки

en: Request
ru: Запрос

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Animation
ru: Анимация

en: Black
ru: Чёрный

en: Add row
ru: Добавить строку

en: Config
ru: Конфигурация

en: Justify
ru: По ширине

en: Elastic
ru: Эластичный
