TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë
