TB Mega Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Blocks
ur: بلاکس
