The Better Mega Menu (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Style
cy: Arddull

en: Blocks
cy: Blociau

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Black
cy: Du
