The Better Mega Menu (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Black
ug: قارا
