The Better Mega Menu (7.x-1.0-rc5) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Menu
el: Μενού

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Slide
el: Κύλιση

en: Style
el: Στυλ

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση
