The Better Mega Menu (7.x-1.0-rc5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Menu
ta: பட்டி
