TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Save
ar: حفظ

en: Source
ar: المصدر
