TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Source
bo: ཁུངས
