TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: Feed
cs: Zdroj

en: Save
cs: Uložit

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Source
cs: Zdroj
