TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: RSS feed
da: RSS-feed

en: Account Name
da: Kontonavn

en: Save
da: Gem

en: Source
da: Kilde
