TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Feed
el: Ροή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Source
el: Πηγή
