TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Feed
et: Andmevoog

en: Save
et: Salvesta

en: Source
et: Allikas
