TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Feed
eu: Jarioa

en: Save
eu: Gorde

en: Source
eu: Iturburua
