TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Feed
fa: خوراک

en: Save
fa: ذخیره

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Source
fa: منبع
