TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Feed
fi: Syöte

en: Save
fi: Tallenna

en: Source
fi: Lähde

en: Saved
fi: Tallennettu
