TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Feed
gl: Orixe

en: Save
gl: Gardar

en: Source
gl: Orixe
