TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: Account Name
hi: खाते का नाम

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Source
hi: स्रोत
