TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: RSS feed
id: Pasokan RSS

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Feed
id: Umpan

en: Save
id: Simpan

en: Source
id: Sumber
