TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: RSS feed
it: Feed RSS

en: Account Name
it: Nome account

en: Save
it: Salva

en: Source
it: Sorgente
