TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: RSS feed
ja: RSSフィード

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Feed
ja: フィード

en: Save
ja: 保存

en: Feeds
ja: フィード

en: Source
ja: ソース
