TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Feed
lt: Srautas

en: Save
lt: Saugoti

en: Source
lt: Šaltinis
