TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Save
nl: Opslaan

en: Source
nl: Bron

en: Saved
nl: Opgeslagen
