TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Feed
oc: Flux

en: Save
oc: Enregistrar

en: Feeds
oc: Flux

en: Source
oc: Font
