TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Feed
pl: Zasób

en: Save
pl: Zapisz

en: Source
pl: Źródło
