TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: Account Name
ro: Nume cont

en: Feed
ro: Flux

en: Save
ro: Salvare

en: Source
ro: Sursă
