TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: RSS feed
ru: RSS-лента

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Feed
ru: Поток данных

en: Save
ru: Сохранить

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Source
ru: Источник
