TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Save
sk: Uložiť

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Source
sk: Zdroj
