TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: RSS feed
ta: ஆர்எஸ்எஸ் ஓடை

en: Account Name
ta: கணக்கின் பெயர்

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Save
ta: சேமி

en: Source
ta: மூலம்
