TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: RSS feed
tr: RSS beslemesi

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Feed
tr: Akış

en: Save
tr: Kaydet

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Source
tr: Kaynak
