TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Account Name
vi: Tên tài khoản

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: Save
vi: Lưu

en: Source
vi: Nguồn
