TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: RSS feed
az: RSS

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Feed
az: Nəticə

en: Save
az: Saxla

en: Source
az: Mənbə
